neděle, 18. 8.

Všechny akce jsou v rámci našeho festivalu zdarma.

Večer Jedna báseň Lukáše Pavláska

neděle, 18. 8. – 18 hod.
Jizerskohorské technické muzeum Bílý Potok

Popis

Večer jedna báseň přináší tak trochu jiný pohled na Lukáše Pavláska.  Známý stand-up komik s charakteristickým humorem vystupuje ve svém pořadu jako milovník literatury a poezie zvláště. Do své talk show o poezii psané i poezii života si tentokrát pozval dvě upřímné a výrazné ženy, které se, kulantně řečeno, s ničím moc nemažou.

První z nich je Dana Drábová, uznávaná odbornice na jadernou bezpečnost, druhou herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová. Ustojí diváci třeskutou směs osobností nebo se budou Jizerky otřásat smíchem atomových rozměrů? Vstup jen na vlastní nebezpečí.


Lukáš Pavlásek je český stand-up komik, herec a autor, známý svým specifickým humorem. Je průkopníkem a výraznou osobností stand-up komedie v Česku a dlouhodobým členem skupiny Na stojáka. Věnuje se také herectví a literární tvorbě, je autorem několika knih. Dokonce tančil ve Stardance!

Dana Drábová je fyzička a předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Je respektovanou odbornicí na jadernou bezpečnost a ráda vysvětluje a popularizuje složitá témata týkající se jaderné energetiky a její bezpečnosti.

Berenika Kohoutová je česká herečka, zpěvačka a blogerka. Zúčastnila se televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas, hrála v komedii Muži v naději, v seriálu Modrý kód a v současnosti je jednou z hlavních postav seriálu Jedna rodina. Jako divadelní herečka účinkuje v divadle Studio Dva a na Letní scéně Muzea Kampa hraje v inscenacích Marta a Werich.

Jak se k nám dostanete: